TS028HAARB05-00

| Panelmodell | TS028HAARB05-00 |
|---|---|
| Panel merkevare | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.8 inch, 240×320 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TS028HAARB05-00 pris | Forespørsel Pris og leveringstid |
| Visningsmodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 43.2×57.6 mm |
| Outline | 52.9×71.7 mm |
| Flate | Clear, Hard coating (3H) |
| Kontrastforhold | 350:1 (Typ.) |
| Skjermfarger | 262K (6-bit) , CIE1931 55% |
| Responstid | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Innsynsvinkel | 60/60/60/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lampetype | 4S1P WLED Without Driver |
| Signalgrensesnitt | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) + SPI , 61 pins |
| Inngangsspenning | 2.8V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en spesialforråd distributør av TIANMA TS028HAARB05-00.
TIANMA TS028HAARB05-00 er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For TIANMA TS028HAARB05-00 pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av TIANMA TS028HAARB05-00 eller andre TIANMA LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra TIANMA TS028HAARB05-00-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
TIANMA TS028HAARB05-00 er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For TIANMA TS028HAARB05-00 pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av TIANMA TS028HAARB05-00 eller andre TIANMA LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra TIANMA TS028HAARB05-00-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
Relaterte nøkkelord for "TS028HAARB05-00"
- TIANMA TS028HAARB05-00
- TS028HAARB05-00 datablad
- TS028HAARB05-00 bilde
- TS028HAARB05-00 pris
- TS028HAARB05-00 distributør

