TS024HAADD02

| Panelmodell | TS024HAADD02 |
|---|---|
| Panel merkevare | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TS024HAADD02 pris | Forespørsel Pris og leveringstid |
| Visningsmodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 36.72×48.96 mm |
| Outline | 42.6×59 mm |
| Flate | Antiglare |
| Kontrastforhold | 350:1 (Typ.) |
| Skjermfarger | 262K , CIE1931 60% |
| Responstid | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Innsynsvinkel | 45/45/40/20 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lampetype | 4S1P WLED Without Driver |
| Signalgrensesnitt | CPU/RGB , 36 pins |
| Inngangsspenning | 2.8V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com er en spesialforråd distributør av TIANMA TS024HAADD02.
TIANMA TS024HAADD02 er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For TIANMA TS024HAADD02 pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av TIANMA TS024HAADD02 eller andre TIANMA LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra TIANMA TS024HAADD02-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
TIANMA TS024HAADD02 er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For TIANMA TS024HAADD02 pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av TIANMA TS024HAADD02 eller andre TIANMA LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra TIANMA TS024HAADD02-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
Relaterte nøkkelord for "TS024HAADD02"
- TIANMA TS024HAADD02
- TS024HAADD02 datablad
- TS024HAADD02 bilde
- TS024HAADD02 pris
- TS024HAADD02 distributør

