TS022HAACD01-00

| Panelmodell | TS022HAACD01-00 |
|---|---|
| Panel merkevare | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 240×320 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TS022HAACD01-00 pris | Forespørsel Pris og leveringstid |
| Visningsmodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 33.48×44.64 mm |
| Outline | 39.68×56.29 mm |
| Flate | Clear |
| Kontrastforhold | 350:1 (Typ.) |
| Skjermfarger | 262K , CIE1931 50% |
| Responstid | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Innsynsvinkel | 45/45/40/20 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lampetype | 3S1P WLED Without Driver |
| Signalgrensesnitt | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) + SPI , 61 pins |
| Inngangsspenning | 2.8/2.8V (Typ.)(VCC/VCI) |
LCDs-Display.com er en spesialforråd distributør av TIANMA TS022HAACD01-00.
TIANMA TS022HAACD01-00 er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For TIANMA TS022HAACD01-00 pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av TIANMA TS022HAACD01-00 eller andre TIANMA LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra TIANMA TS022HAACD01-00-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
TIANMA TS022HAACD01-00 er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For TIANMA TS022HAACD01-00 pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av TIANMA TS022HAACD01-00 eller andre TIANMA LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra TIANMA TS022HAACD01-00-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
Relaterte nøkkelord for "TS022HAACD01-00"
- TIANMA TS022HAACD01-00
- TS022HAACD01-00 datablad
- TS022HAACD01-00 bilde
- TS022HAACD01-00 pris
- TS022HAACD01-00 distributør

