TM020HDH09

| Panelmodell | TM020HDH09 |
|---|---|
| Panel merkevare | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.0 inch, 240×320 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TM020HDH09 pris | Forespørsel Pris og leveringstid |
| Visningsmodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 30.24×40.32 mm |
| Outline | 38.03×51.65 mm |
| Flate | Glare (Haze 0%) |
| Kontrastforhold | 500:1 (Typ.) |
| Skjermfarger | 65K/262K , CIE1931 50% |
| Responstid | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Innsynsvinkel | 70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 1S3P WLED Without Driver |
| Signalgrensesnitt | CPU , 36 pins |
| Inngangsspenning | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCC) |
LCDs-Display.com er en spesialforråd distributør av TIANMA TM020HDH09.
TIANMA TM020HDH09 er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For TIANMA TM020HDH09 pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av TIANMA TM020HDH09 eller andre TIANMA LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra TIANMA TM020HDH09-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM020HDH09 er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For TIANMA TM020HDH09 pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av TIANMA TM020HDH09 eller andre TIANMA LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra TIANMA TM020HDH09-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
Relaterte nøkkelord for "TM020HDH09"
- TIANMA TM020HDH09
- TM020HDH09 datablad
- TM020HDH09 bilde
- TM020HDH09 pris
- TM020HDH09 distributør

