TM020HDH03

| Panelmodell | TM020HDH03 |
|---|---|
| Panel merkevare | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.0 inch, 240×320 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TM020HDH03 pris | Forespørsel Pris og leveringstid |
| Visningsmodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 30.24×40.32 mm |
| Outline | 44.04×49.75×2.55 mm |
| Flate | Clear, Hard coating (3H) |
| Kontrastforhold | 350:1 (Typ.) |
| Skjermfarger | 65K/262K , CIE1931 50% |
| Responstid | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Innsynsvinkel | 60/60/55/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lampetype | 1S3P WLED Without Driver |
| Signalgrensesnitt | CPU , 37 pins |
| Inngangsspenning | 2.8V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en spesialforråd distributør av TIANMA TM020HDH03.
TIANMA TM020HDH03 er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For TIANMA TM020HDH03 pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av TIANMA TM020HDH03 eller andre TIANMA LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra TIANMA TM020HDH03-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM020HDH03 er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For TIANMA TM020HDH03 pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av TIANMA TM020HDH03 eller andre TIANMA LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra TIANMA TM020HDH03-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
Relaterte nøkkelord for "TM020HDH03"
- TIANMA TM020HDH03
- TM020HDH03 datablad
- TM020HDH03 bilde
- TM020HDH03 pris
- TM020HDH03 distributør

