ET028QV01-H
| Panelmodell | ET028QV01-H |
|---|---|
| Panel merkevare | Eurotech |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.8 inch, 240×320 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| ET028QV01-H pris | Forespørsel Pris og leveringstid |
| Systemkategori | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Nøkkelord Desc. | 2.8 inch, 240(RGB) X 320, 40pins, 250bits, MCU interface, TFT Module |
| Produktklasse | Graphic LCD Display |
| Produktetiketter | Color TFT-LCD |
| Panelsammensetning | LCM |
| Vedtak | 240×320 |
| Størrelsesforholdet | 3:4 (W:H) |
| Formfaktor | Flat Rectangle |
| Aktivt område | 43.2 (W) × 57.6 (H) mm (A.A) |
| Outline Dimension | 50 (W) × 69.2 (H) mm |
| Maks. Dybde | 2.5 mm |
| LC Familie | TN |
| polarizer | Transmissive |
| lysstyrke | 250 (Typ.) |
| Kontrastforhold | 300:1 (Typ.) |
| Innsynsvinkel | 45/30/30/30 (L/R/U/D) |
| Vise retning | 12 o'clock |
| Farger Beløp | 262K |
| Bakgrunnsbelysningstype | WLED |
| Grensesnitt Type | CPU |
| Grensesnittpinner | 40 Pins |
| Berørelsespanel | Without |
| Driftstemperatur. | -20 ~ 75 °C |
| Lagringstemperatur. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com er en spesialforråd distributør av Eurotech ET028QV01-H.
Eurotech ET028QV01-H er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For Eurotech ET028QV01-H pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av Eurotech ET028QV01-H eller andre Eurotech LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra Eurotech ET028QV01-H-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
Eurotech ET028QV01-H er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For Eurotech ET028QV01-H pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av Eurotech ET028QV01-H eller andre Eurotech LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra Eurotech ET028QV01-H-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
Relaterte nøkkelord for "ET028QV01-H"
- Eurotech ET028QV01-H
- ET028QV01-H datablad
- ET028QV01-H bilde
- ET028QV01-H pris
- ET028QV01-H distributør
