ET026QV01-K
| Panelmodell | ET026QV01-K |
|---|---|
| Panel merkevare | Eurotech |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.6 inch, 240×320 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| ET026QV01-K pris | Forespørsel Pris og leveringstid |
| Systemkategori | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Serie | ET026QV |
| Nøkkelord Desc. | 2.6 inch, 240*320, 50pins, 300nits, MCU/TTL/SPI interface, TFT Module |
| Produktklasse | Graphic LCD Display |
| Produktetiketter | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD, IPS LCD |
| Panelsammensetning | LCM |
| Vedtak | 240×320 |
| Størrelsesforholdet | 3:4 (W:H) |
| Formfaktor | Flat Rectangle |
| Aktivt område | 39.6 (W) × 52.8 (H) mm (A.A) |
| Outline Dimension | 46 (W) × 64 (H) mm |
| Maks. Dybde | 2.6 mm |
| LC Familie | IPS Family |
| polarizer | Transmissive |
| lysstyrke | 300 (Typ.) |
| Kontrastforhold | 500:1 (Typ.) |
| Innsynsvinkel | 80/80/80/80 (L/R/U/D) |
| Vise retning | Symmetry |
| Farger Beløp | 65K/262K |
| Bakgrunnsbelysningstype | WLED |
| Grensesnitt Type | CPU/RGB/SPI |
| Grensesnittpinner | 50 Pins |
| Berørelsespanel | Without |
| Driftstemperatur. | -20 ~ 70 °C |
| Lagringstemperatur. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com er en spesialforråd distributør av Eurotech ET026QV01-K.
Eurotech ET026QV01-K er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For Eurotech ET026QV01-K pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av Eurotech ET026QV01-K eller andre Eurotech LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra Eurotech ET026QV01-K-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
Eurotech ET026QV01-K er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For Eurotech ET026QV01-K pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av Eurotech ET026QV01-K eller andre Eurotech LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra Eurotech ET026QV01-K-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
Relaterte nøkkelord for "ET026QV01-K"
- Eurotech ET026QV01-K
- ET026QV01-K datablad
- ET026QV01-K bilde
- ET026QV01-K pris
- ET026QV01-K distributør
