V236H2-L01

| Panelmodell | V236H2-L01 |
|---|---|
| Panel merkevare | CHIMEI INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,23.6 inch, 1920×1080 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| V236H2-L01 pris | Forespørsel Pris og leveringstid |
| Visningsmodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 521.28×293.22 mm |
| Outline | 544.8×320.5 mm |
| Flate | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Kontrastforhold | 800:1 (Typ.) |
| Skjermfarger | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Responstid | 1.5/3.5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Innsynsvinkel | 80/80/80/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signalgrensesnitt | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Inngangsspenning | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en spesialforråd distributør av CHIMEI INNOLUX V236H2-L01.
CHIMEI INNOLUX V236H2-L01 er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For CHIMEI INNOLUX V236H2-L01 pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av CHIMEI INNOLUX V236H2-L01 eller andre CHIMEI INNOLUX LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra CHIMEI INNOLUX V236H2-L01-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX V236H2-L01 er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For CHIMEI INNOLUX V236H2-L01 pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av CHIMEI INNOLUX V236H2-L01 eller andre CHIMEI INNOLUX LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra CHIMEI INNOLUX V236H2-L01-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
Relaterte nøkkelord for "V236H2-L01"
- CHIMEI INNOLUX V236H2-L01
- V236H2-L01 datablad
- V236H2-L01 bilde
- V236H2-L01 pris
- V236H2-L01 distributør

