TX04D39VM0AAA

| Panelmodell | TX04D39VM0AAA |
|---|---|
| Panel merkevare | HITACHI |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,1.8 inch, 176×220 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TX04D39VM0AAA pris | Forespørsel Pris og leveringstid |
| Visningsmodus | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 27.984×34.98 mm |
| Outline | 34×48.3 mm |
| Flate | |
| Kontrastforhold | 300:1 (Typ.) |
| Skjermfarger | 65K/262K , CIE1931 50% |
| Responstid | 40 (Typ.)(Tr+Td) |
| Innsynsvinkel | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lampetype | 2S1P WLED Without Driver |
| Signalgrensesnitt | CPU , 35 pins |
| Inngangsspenning | 2.8V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Display.com er en spesialforråd distributør av HITACHI TX04D39VM0AAA.
HITACHI TX04D39VM0AAA er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For HITACHI TX04D39VM0AAA pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av HITACHI TX04D39VM0AAA eller andre HITACHI LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra HITACHI TX04D39VM0AAA-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
HITACHI TX04D39VM0AAA er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For HITACHI TX04D39VM0AAA pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av HITACHI TX04D39VM0AAA eller andre HITACHI LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra HITACHI TX04D39VM0AAA-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
Relaterte nøkkelord for "TX04D39VM0AAA"
- HITACHI TX04D39VM0AAA
- TX04D39VM0AAA datablad
- TX04D39VM0AAA bilde
- TX04D39VM0AAA pris
- TX04D39VM0AAA distributør

