TM050RVHG02-40

| Panelmodell | TM050RVHG02-40 |
|---|---|
| Panel merkevare | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TM050RVHG02-40 pris | Forespørsel Pris og leveringstid |
| Aktivt område | 108×64.8 mm |
| Outline | 120.7×75.8×4.8 mm |
| Flate | Antiglare |
| Kontrastforhold | 600:1 (Typ.) |
| Skjermfarger | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Innsynsvinkel | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Signalgrensesnitt | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Inngangsspenning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en spesialforråd distributør av TIANMA TM050RVHG02-40.
TIANMA TM050RVHG02-40 er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For TIANMA TM050RVHG02-40 pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av TIANMA TM050RVHG02-40 eller andre TIANMA LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra TIANMA TM050RVHG02-40-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM050RVHG02-40 er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For TIANMA TM050RVHG02-40 pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av TIANMA TM050RVHG02-40 eller andre TIANMA LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra TIANMA TM050RVHG02-40-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
Relaterte nøkkelord for "TM050RVHG02-40"
- TIANMA TM050RVHG02-40
- TM050RVHG02-40 datablad
- TM050RVHG02-40 bilde
- TM050RVHG02-40 pris
- TM050RVHG02-40 distributør

