TM028HDZ29

| Panelmodell | TM028HDZ29 |
|---|---|
| Panel merkevare | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.8 inch, 240×320 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TM028HDZ29 pris | Forespørsel Pris og leveringstid |
| Visningsmodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 43.2×57.6 mm |
| Outline | 50×69.2×3.55 mm |
| Flate | |
| Kontrastforhold | |
| Skjermfarger | 65K/262K , CIE1931 65% |
| Responstid | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Innsynsvinkel | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 1S4P WLED Without Driver |
| Signalgrensesnitt | CPU/RGB/SPI , 45 pins |
| Inngangsspenning | 2.8V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en spesialforråd distributør av TIANMA TM028HDZ29.
TIANMA TM028HDZ29 er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For TIANMA TM028HDZ29 pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av TIANMA TM028HDZ29 eller andre TIANMA LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra TIANMA TM028HDZ29-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM028HDZ29 er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For TIANMA TM028HDZ29 pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av TIANMA TM028HDZ29 eller andre TIANMA LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra TIANMA TM028HDZ29-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
Relaterte nøkkelord for "TM028HDZ29"
- TIANMA TM028HDZ29
- TM028HDZ29 datablad
- TM028HDZ29 bilde
- TM028HDZ29 pris
- TM028HDZ29 distributør

