TM024HDH49

| Panelmodell | TM024HDH49 |
|---|---|
| Panel merkevare | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TM024HDH49 pris | Forespørsel Pris og leveringstid |
| Visningsmodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 36.72×48.96 mm |
| Outline | 42.72×60.26×2.45 mm |
| Flate | Clear, Hard coating (3H) |
| Kontrastforhold | 500:1 (Typ.) |
| Skjermfarger | 262K , CIE1931 53% |
| Responstid | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Innsynsvinkel | 70/70/70/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 1S3P WLED Without Driver |
| Signalgrensesnitt | 8/9/16/18-bit 8080 parallel , 44 pins |
| Inngangsspenning | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCC) |
LCDs-Display.com er en spesialforråd distributør av TIANMA TM024HDH49.
TIANMA TM024HDH49 er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For TIANMA TM024HDH49 pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av TIANMA TM024HDH49 eller andre TIANMA LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra TIANMA TM024HDH49-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM024HDH49 er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For TIANMA TM024HDH49 pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av TIANMA TM024HDH49 eller andre TIANMA LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra TIANMA TM024HDH49-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
Relaterte nøkkelord for "TM024HDH49"
- TIANMA TM024HDH49
- TM024HDH49 datablad
- TM024HDH49 bilde
- TM024HDH49 pris
- TM024HDH49 distributør

