TM022HDH12

| Panelmodell | TM022HDH12 |
|---|---|
| Panel merkevare | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 240×320 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TM022HDH12 pris | Forespørsel Pris og leveringstid |
| Visningsmodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 33.48×44.64 mm |
| Outline | 40.4×55.3 mm |
| Flate | Clear, Hard coating (3H) |
| Kontrastforhold | 350:1 (Typ.) |
| Skjermfarger | 262K , CIE1931 62% |
| Responstid | 25/40 (Typ./Max.)(Tr+Td) |
| Innsynsvinkel | 60/60/60/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lampetype | 1S4P WLED Without Driver |
| Signalgrensesnitt | CPU , 39 pins |
| Inngangsspenning | 2.8V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en spesialforråd distributør av TIANMA TM022HDH12.
TIANMA TM022HDH12 er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For TIANMA TM022HDH12 pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av TIANMA TM022HDH12 eller andre TIANMA LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra TIANMA TM022HDH12-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM022HDH12 er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For TIANMA TM022HDH12 pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av TIANMA TM022HDH12 eller andre TIANMA LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra TIANMA TM022HDH12-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
Relaterte nøkkelord for "TM022HDH12"
- TIANMA TM022HDH12
- TM022HDH12 datablad
- TM022HDH12 bilde
- TM022HDH12 pris
- TM022HDH12 distributør

