TM020GDH02

| Panelmodell | TM020GDH02 |
|---|---|
| Panel merkevare | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.0 inch, 176×220 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TM020GDH02 pris | Forespørsel Pris og leveringstid |
| Visningsmodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 31.68×39.6 mm |
| Outline | 38.38×51.14 mm |
| Flate | Clear, Hard coating (3H) |
| Kontrastforhold | 500:1 (Typ.) |
| Skjermfarger | 65K/262K , CIE1931 60% |
| Responstid | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Innsynsvinkel | 60/60/60/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lampetype | 1S3P WLED Without Driver |
| Signalgrensesnitt | CPU , 34 pins |
| Inngangsspenning | 2.8/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCI) |
LCDs-Display.com er en spesialforråd distributør av TIANMA TM020GDH02.
TIANMA TM020GDH02 er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For TIANMA TM020GDH02 pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av TIANMA TM020GDH02 eller andre TIANMA LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra TIANMA TM020GDH02-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM020GDH02 er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For TIANMA TM020GDH02 pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av TIANMA TM020GDH02 eller andre TIANMA LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra TIANMA TM020GDH02-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
Relaterte nøkkelord for "TM020GDH02"
- TIANMA TM020GDH02
- TM020GDH02 datablad
- TM020GDH02 bilde
- TM020GDH02 pris
- TM020GDH02 distributør

