TM018FDH03

| Panelmodell | TM018FDH03 |
|---|---|
| Panel merkevare | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,1.8 inch, 128×160 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TM018FDH03 pris | Forespørsel Pris og leveringstid |
| Visningsmodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 28.42×35.52 mm |
| Outline | 34×47.25 mm |
| Flate | Clear, Hard coating (3H) |
| Kontrastforhold | 350:1 (Typ.) |
| Skjermfarger | 65K/262K , CIE1931 50% |
| Responstid | 12/24 (Typ./Max.)(Tr+Td) |
| Innsynsvinkel | 40/40/50/20 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lampetype | 1S2P WLED Without Driver |
| Signalgrensesnitt | CPU , 29 pins |
| Inngangsspenning | 2.8/1.8V (Typ.)(AVCC/DVCC) |
LCDs-Display.com er en spesialforråd distributør av TIANMA TM018FDH03.
TIANMA TM018FDH03 er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For TIANMA TM018FDH03 pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av TIANMA TM018FDH03 eller andre TIANMA LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra TIANMA TM018FDH03-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM018FDH03 er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For TIANMA TM018FDH03 pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av TIANMA TM018FDH03 eller andre TIANMA LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra TIANMA TM018FDH03-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
Relaterte nøkkelord for "TM018FDH03"
- TIANMA TM018FDH03
- TM018FDH03 datablad
- TM018FDH03 bilde
- TM018FDH03 pris
- TM018FDH03 distributør

