PT022TN09-T

| Panelmodell | PT022TN09-T |
|---|---|
| Panel merkevare | INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 176×220 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| PT022TN09-T pris | Forespørsel Pris og leveringstid |
| Visningsmodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 33.48×44.64 mm |
| Outline | 40.4×57.6 mm |
| Flate | |
| Kontrastforhold | 200:1 (Typ.) |
| Skjermfarger | 262K |
| Responstid | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Innsynsvinkel | |
| Lampetype | 4S1P WLED |
| Signalgrensesnitt | CPU/RGB |
LCDs-Display.com er en spesialforråd distributør av INNOLUX PT022TN09-T.
INNOLUX PT022TN09-T er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For INNOLUX PT022TN09-T pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av INNOLUX PT022TN09-T eller andre INNOLUX LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra INNOLUX PT022TN09-T-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
INNOLUX PT022TN09-T er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For INNOLUX PT022TN09-T pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av INNOLUX PT022TN09-T eller andre INNOLUX LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra INNOLUX PT022TN09-T-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
Relaterte nøkkelord for "PT022TN09-T"
- INNOLUX PT022TN09-T
- PT022TN09-T datablad
- PT022TN09-T bilde
- PT022TN09-T pris
- PT022TN09-T distributør

