MLAN052WA21 2
| Panelmodell | MLAN052WA21 2 |
|---|---|
| Panel merkevare | Mantix |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.2 inch, 720×1280 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| MLAN052WA21 2 pris | Forespørsel Pris og leveringstid |
| Pixel nummer | 720(RGB)×1280 (WXGA) |
| Ordning | RGB Vertical Stripe |
| Aktivt område (mm) | 64.8 × 115.2 (H×V) |
| Outline (mm) | 66.8 × 121 × 0.76 (H×V×D) |
| Bezel Area (mm) | - |
| Behandling | With Polarizer |
| Luminans | 0 cd/m² |
| Kontrastforhold | 1200 : 1 (Typ.) (TM) |
| Innsynsvinkel | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Respons | 35 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| God utsikt på | Symmetry |
| Arbeidsmodus | FFS, Normally Black, Transmissive |
| Glass Tykkelse | 0.30+0.30 mm |
| transmisjons | 5.1% (Typ.)(with APCF) |
| Fargedybde | 16.7M 72% (CIE1931) |
| bakgrunnsbelysning | No B/L |
| Masse | - |
| Oppdateringsfrekvens | - |
| Touch-skjerm | PCAP |
| Driver IC-liste | Built-in COG FT8006U |
| Spenningsforsyning | 1.8/5.5/-5.5V (Typ.)(VDDI/AVDD/AVEE) |
| Maks. rangeringer | Storage Temp.: -30 ~ 80 °C Operating Temp.: -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com er en spesialforråd distributør av Mantix MLAN052WA21 2.
Mantix MLAN052WA21 2 er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For Mantix MLAN052WA21 2 pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av Mantix MLAN052WA21 2 eller andre Mantix LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra Mantix MLAN052WA21 2-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
Mantix MLAN052WA21 2 er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For Mantix MLAN052WA21 2 pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av Mantix MLAN052WA21 2 eller andre Mantix LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra Mantix MLAN052WA21 2-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
Relaterte nøkkelord for "MLAN052WA21 2"
- Mantix MLAN052WA21 2
- MLAN052WA21 2 datablad
- MLAN052WA21 2 bilde
- MLAN052WA21 2 pris
- MLAN052WA21 2 distributør

