LTN141X7-L08-G

| Panelmodell | LTN141X7-L08-G |
|---|---|
| Panel merkevare | SAMSUNG |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14.1 inch, 1024×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LTN141X7-L08-G pris | Forespørsel Pris og leveringstid |
| Visningsmodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 285.696×214.272 mm |
| Shape Style | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Flate | |
| Kontrastforhold | |
| Skjermfarger | 262K (6-bit) |
| Responstid | |
| Innsynsvinkel | |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | CCFL |
| Signalgrensesnitt | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com er en spesialforråd distributør av SAMSUNG LTN141X7-L08-G.
SAMSUNG LTN141X7-L08-G er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For SAMSUNG LTN141X7-L08-G pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av SAMSUNG LTN141X7-L08-G eller andre SAMSUNG LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra SAMSUNG LTN141X7-L08-G-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTN141X7-L08-G er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For SAMSUNG LTN141X7-L08-G pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av SAMSUNG LTN141X7-L08-G eller andre SAMSUNG LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra SAMSUNG LTN141X7-L08-G-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
Relaterte nøkkelord for "LTN141X7-L08-G"
- SAMSUNG LTN141X7-L08-G
- LTN141X7-L08-G datablad
- LTN141X7-L08-G bilde
- LTN141X7-L08-G pris
- LTN141X7-L08-G distributør

