LTM019A73

| Panelmodell | LTM019A73 |
|---|---|
| Panel merkevare | Toshiba Matsushita |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,1.9 inch, 176×220 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LTM019A73 pris | Forespørsel Pris og leveringstid |
| Visningsmodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 30.1×37.6 mm |
| Outline | 36.3×50 mm |
| Flate | |
| Kontrastforhold | 300:1 (Typ.) |
| Skjermfarger | 262K (6-bit) |
| Responstid | 40/40 (Typ.)(Tr/Td) |
| Innsynsvinkel | 35/35/45/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lampetype | 3 pcs WLED |
| Signalgrensesnitt | CPU |
LCDs-Display.com er en spesialforråd distributør av Toshiba Matsushita LTM019A73.
Toshiba Matsushita LTM019A73 er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For Toshiba Matsushita LTM019A73 pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av Toshiba Matsushita LTM019A73 eller andre Toshiba Matsushita LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra Toshiba Matsushita LTM019A73-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
Toshiba Matsushita LTM019A73 er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For Toshiba Matsushita LTM019A73 pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av Toshiba Matsushita LTM019A73 eller andre Toshiba Matsushita LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra Toshiba Matsushita LTM019A73-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
Relaterte nøkkelord for "LTM019A73"
- Toshiba Matsushita LTM019A73
- LTM019A73 datablad
- LTM019A73 bilde
- LTM019A73 pris
- LTM019A73 distributør

