LS026B8PX02

| Panelmodell | LS026B8PX02 |
|---|---|
| Panel merkevare | SHARP |
| descrition | CG-Silicon ,2.6 inch, 240×400 |
| Panel Type | CG-Silicon |
| LS026B8PX02 pris | Forespørsel Pris og leveringstid |
| Visningsmodus | ASV, Normally Black, Transflective |
| Aktivt område | 33.84×56.4 mm |
| Outline | 40.8×68.1×2.4 mm |
| Flate | |
| Kontrastforhold | 260:1 (Typ.)(Transmissive) |
| Skjermfarger | 262K |
| Responstid | 13/18 (Typ.)(Tr/Td) |
| Innsynsvinkel | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 4S1P WLED Without Driver |
| Signalgrensesnitt | Parallel RGB (1 ch, 4-bit) , 35 pins |
| Inngangsspenning | 10.0/-5.1V (Typ.)(VDD/GVSS) |
LCDs-Display.com er en spesialforråd distributør av SHARP LS026B8PX02.
SHARP LS026B8PX02 er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For SHARP LS026B8PX02 pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av SHARP LS026B8PX02 eller andre SHARP LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra SHARP LS026B8PX02-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
SHARP LS026B8PX02 er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For SHARP LS026B8PX02 pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av SHARP LS026B8PX02 eller andre SHARP LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra SHARP LS026B8PX02-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
Relaterte nøkkelord for "LS026B8PX02"
- SHARP LS026B8PX02
- LS026B8PX02 datablad
- LS026B8PX02 bilde
- LS026B8PX02 pris
- LS026B8PX02 distributør

