LS024Q8PX10

| Panelmodell | LS024Q8PX10 |
|---|---|
| Panel merkevare | SHARP |
| descrition | CG-Silicon ,2.4 inch, 240×320 |
| Panel Type | CG-Silicon |
| LS024Q8PX10 pris | Forespørsel Pris og leveringstid |
| Visningsmodus | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 36.72×48.96 mm |
| Outline | 42.62×60.55×5.04 mm |
| Flate | Hard coating (3H) |
| Kontrastforhold | 290:1 (Typ.) |
| Skjermfarger | 4096 (4-bit) |
| Responstid | 13/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Innsynsvinkel | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lampetype | 1S4P WLED Without Driver |
| Signalgrensesnitt | Parallel RGB (1 ch, 4-bit) , 29 pins |
| Inngangsspenning | 10/-5.1V (Typ.)(VDD/VGSS) |
LCDs-Display.com er en spesialforråd distributør av SHARP LS024Q8PX10.
SHARP LS024Q8PX10 er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For SHARP LS024Q8PX10 pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av SHARP LS024Q8PX10 eller andre SHARP LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra SHARP LS024Q8PX10-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
SHARP LS024Q8PX10 er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For SHARP LS024Q8PX10 pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av SHARP LS024Q8PX10 eller andre SHARP LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra SHARP LS024Q8PX10-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
Relaterte nøkkelord for "LS024Q8PX10"
- SHARP LS024Q8PX10
- LS024Q8PX10 datablad
- LS024Q8PX10 bilde
- LS024Q8PX10 pris
- LS024Q8PX10 distributør

