Oversikt
spesifikasjon
LQ900D3LA02

LQ900D3LA02 Grunnleggende informasjon
| Panelmodell | LQ900D3LA02 |
|---|---|
| Panel merkevare | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,90 inch, 1920×1080 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LQ900D3LA02 pris | Forespørsel Pris og leveringstid |
| Driftstemperatur | 0 ~ 50 °C |
| Lager temperatur | -25 ~ 60 °C |
LQ900D3LA02 Mekaniske egenskaper
| Punktoppløsning | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Pixel-konfigurasjon | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Density | 24 PPI |
| Størrelsesforholdet | 16:9 (H:V) |
| Formfaktor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.346×1.038 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 1.038×1.038 mm (H×V) |
| Vekt | 46.5±1Kgs |
| Flate | Antiglare, Hard coating (2H) |
| Aktivt område | 1992.96×1121.04 mm (H×V) |
| Bezel Area | 2006×1132 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 2032×1168 mm (H×V) |
| Utsikt Dybde | 80±2.0 mm |
| Landskap eller portrett | Landscape type |
| Berørelsespanel | Without |
LQ900D3LA02 Optiske funksjoner
| Visningsmodus | ASV, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| lysstyrke | 350 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastforhold | 5000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Skjermfarge | 1.07B (10-bit) |
| Color Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Responstid | 4 (Typ.)(G to G) |
| Innsynsvinkel | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Vise retning | Symmetry |
| Hvit farge Kromaticitet | Wx:0.281; Wy:0.291 |
| Hvit variasjon | 1.34/1.44 (Typ./Max.)(5 points) |
| Sollys Lesbar | N |
LQ900D3LA02 Elektronikkfunksjon
| Vertikal frekvens | 120Hz |
|---|---|
| Omvendt skanning | No |
LQ900D3LA02 Backlight System
| Lampestilling | Direct light type |
|---|---|
| Lampetype | WLED |
| Lampens levetid | 50K(Typ.) (Hours) |
| Grensesnitt Type | Connector |
| Lamp Driver Board | 12.72/13.0A (Typ./Max.) |
LQ900D3LA02 Signalgrensesnitt
| Signalkategori | LVDS |
|---|---|
| Signalklasse | LVDS (4 ch, 10-bit) |
| Inngangsspenning for panel | 12.0V (Typ.) |
| Inngangsstrøm for panel | 1.0/2.7A (Typ./Max.) |
| Grensesnitt Type | Connector |
| Signalgrensesnitt | ACES - 91213-0510Y, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
