LH177J01-TD01

| Panelmodell | LH177J01-TD01 |
|---|---|
| Panel merkevare | LG.Philips LCD |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,1.8 inch, 128×160 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LH177J01-TD01 pris | Forespørsel Pris og leveringstid |
| Visningsmodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 28.032×35.04 mm |
| Outline | 33.9×45.94 mm |
| Flate | Hard coating (2H) |
| Kontrastforhold | 350:1 (Typ.) |
| Skjermfarger | 262K (6-bit) , CIE1931 47% |
| Responstid | 25 (Max.)(Tr+Td) |
| Innsynsvinkel | 45/45/35/15 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lampetype | 1S2P WLED |
| Signalgrensesnitt | CPU , 35 pins |
| Inngangsspenning | 2.8V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en spesialforråd distributør av LG.Philips LCD LH177J01-TD01.
LG.Philips LCD LH177J01-TD01 er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For LG.Philips LCD LH177J01-TD01 pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av LG.Philips LCD LH177J01-TD01 eller andre LG.Philips LCD LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra LG.Philips LCD LH177J01-TD01-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
LG.Philips LCD LH177J01-TD01 er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For LG.Philips LCD LH177J01-TD01 pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av LG.Philips LCD LH177J01-TD01 eller andre LG.Philips LCD LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra LG.Philips LCD LH177J01-TD01-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
Relaterte nøkkelord for "LH177J01-TD01"
- LG.Philips LCD LH177J01-TD01
- LH177J01-TD01 datablad
- LH177J01-TD01 bilde
- LH177J01-TD01 pris
- LH177J01-TD01 distributør

