H019IN01

| Panelmodell | H019IN01 |
|---|---|
| Panel merkevare | AU Optronics |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,1.9 inch, 128×160 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| H019IN01 pris | Forespørsel Pris og leveringstid |
| Visningsmodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 30.72×38.39 mm |
| Outline | 38.5×51.7 mm |
| Flate | Hard coating |
| Kontrastforhold | 150:1 (Typ.) |
| Skjermfarger | 65K/262K |
| Responstid | 10/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Innsynsvinkel | 45/45/20/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 3S1P WLED Without Driver |
| Signalgrensesnitt | CPU , 30 pins |
| Inngangsspenning | 2.8V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en spesialforråd distributør av AU Optronics H019IN01.
AU Optronics H019IN01 er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For AU Optronics H019IN01 pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av AU Optronics H019IN01 eller andre AU Optronics LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra AU Optronics H019IN01-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
AU Optronics H019IN01 er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For AU Optronics H019IN01 pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av AU Optronics H019IN01 eller andre AU Optronics LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra AU Optronics H019IN01-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
Relaterte nøkkelord for "H019IN01"
- AU Optronics H019IN01
- H019IN01 datablad
- H019IN01 bilde
- H019IN01 pris
- H019IN01 distributør

