ED060XH2

| Panelmodell | ED060XH2 |
|---|---|
| Panel merkevare | E Ink |
| descrition | EPD ,6.0 inch, 758×1024 |
| Panel Type | EPD |
| ED060XH2 pris | Forespørsel Pris og leveringstid |
| Aktivt område | 90.58×122.368 mm |
| Outline | 101.8×138.4 mm |
| Flate | Antiglare |
| Kontrastforhold | 12:1 (Typ.)(Reflective) |
| Skjermfarger | Grayscale (4-bit) |
| Innsynsvinkel | |
| Signalgrensesnitt | Parallel Data (8-bit) , 34 pins |
| Inngangsspenning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en spesialforråd distributør av E Ink ED060XH2.
E Ink ED060XH2 er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For E Ink ED060XH2 pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av E Ink ED060XH2 eller andre E Ink LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra E Ink ED060XH2-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
E Ink ED060XH2 er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For E Ink ED060XH2 pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av E Ink ED060XH2 eller andre E Ink LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra E Ink ED060XH2-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
Relaterte nøkkelord for "ED060XH2"
- E Ink ED060XH2
- ED060XH2 datablad
- ED060XH2 bilde
- ED060XH2 pris
- ED060XH2 distributør
