DLC0220KZG
| Panelmodell | DLC0220KZG |
|---|---|
| Panel merkevare | DLC |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 320×320 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| DLC0220KZG pris | Forespørsel Pris og leveringstid |
| Visningsmodus | ECB, Normally White, Transflective |
| Aktivt område | 39.36×39.36 mm |
| Outline | 47.4×51.85×2.7 mm |
| Flate | |
| Kontrastforhold | 120:1 (Typ.)(Transmissive) 5:1 (Typ.)(Reflective) |
| Skjermfarger | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Responstid | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Innsynsvinkel | 45/45/40/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 3S1P WLED Without Driver |
| Signalgrensesnitt | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 39 pins |
| Inngangsspenning | 3.0V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Display.com er en spesialforråd distributør av DLC DLC0220KZG.
DLC DLC0220KZG er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For DLC DLC0220KZG pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av DLC DLC0220KZG eller andre DLC LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra DLC DLC0220KZG-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
DLC DLC0220KZG er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For DLC DLC0220KZG pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av DLC DLC0220KZG eller andre DLC LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra DLC DLC0220KZG-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
Relaterte nøkkelord for "DLC0220KZG"
- DLC DLC0220KZG
- DLC0220KZG datablad
- DLC0220KZG bilde
- DLC0220KZG pris
- DLC0220KZG distributør
