BP070WX1-100

| Panelmodell | BP070WX1-100 |
|---|---|
| Panel merkevare | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1280×800 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| BP070WX1-100 pris | Forespørsel Pris og leveringstid |
| Visningsmodus | AFFS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 150.72×94.2 mm |
| Outline | 161×107×4.4 mm |
| Flate | Hard coating (3H), Antireflection |
| Kontrastforhold | 800:1 (Typ.) |
| Skjermfarger | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Responstid | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Innsynsvinkel | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 5S4P WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalgrensesnitt | LVDS (1 ch, 8-bit) , 39 pins |
| Inngangsspenning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en spesialforråd distributør av BOE BP070WX1-100.
BOE BP070WX1-100 er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For BOE BP070WX1-100 pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av BOE BP070WX1-100 eller andre BOE LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra BOE BP070WX1-100-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
BOE BP070WX1-100 er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For BOE BP070WX1-100 pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av BOE BP070WX1-100 eller andre BOE LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra BOE BP070WX1-100-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
Relaterte nøkkelord for "BP070WX1-100"
- BOE BP070WX1-100
- BP070WX1-100 datablad
- BP070WX1-100 bilde
- BP070WX1-100 pris
- BP070WX1-100 distributør
