TXW154008S0
| Panelmodell | TXW154008S0 |
|---|---|
| Panel merkevare | White Brand |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,1.54 inch, 240×240 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TXW154008S0 pris | Forespørsel Pris og leveringstid |
| Systemkategori | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Serie | 1.54 inch |
| Nøkkelord Desc. | 1.54 inch 240*240 TFT LCD display, 20 pins MCU 8 bit |
| Produktklasse | Graphic LCD Display |
| Produktetiketter | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD, IPS LCD |
| Panelsammensetning | LCM |
| Vedtak | 240×240 |
| Størrelsesforholdet | 1:1 (W:H) |
| Formfaktor | Flat Rectangle |
| Aktivt område | 27.72 (W) × 27.72 (H) mm (A.A) |
| Outline Dimension | 31.52 (W) × 33.72 (H) mm |
| Maks. Dybde | 2.03 mm |
| LC Familie | IPS Family |
| polarizer | Transmissive |
| lysstyrke | 450 (Typ.) |
| Kontrastforhold | 500:1 (Typ.) |
| Innsynsvinkel | 80/80/80/80 (L/R/U/D) |
| Vise retning | Symmetry |
| Farger Beløp | 262K |
| Bakgrunnsbelysningstype | WLED |
| Grensesnitt Type | CPU |
| Grensesnittpinner | 20 Pins |
| Berørelsespanel | Without |
| Driftstemperatur. | -20 ~ 70 °C |
| Lagringstemperatur. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com er en spesialforråd distributør av White Brand TXW154008S0.
White Brand TXW154008S0 er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For White Brand TXW154008S0 pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av White Brand TXW154008S0 eller andre White Brand LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra White Brand TXW154008S0-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
White Brand TXW154008S0 er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For White Brand TXW154008S0 pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av White Brand TXW154008S0 eller andre White Brand LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra White Brand TXW154008S0-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
Relaterte nøkkelord for "TXW154008S0"
- White Brand TXW154008S0
- TXW154008S0 datablad
- TXW154008S0 bilde
- TXW154008S0 pris
- TXW154008S0 distributør
