S070SWV95HG

| Panelmodell | S070SWV95HG |
|---|---|
| Panel merkevare | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7 inch, 800×480 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| S070SWV95HG pris | Forespørsel Pris og leveringstid |
| Systemkategori | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Serie | S070SWV95HG |
| Nøkkelord Desc. | 7.0 inch 800*480, Without TP, 500nits, 40pins, RGB Interface, TFT-LCD Module |
| Produktklasse | Graphic LCD Display |
| Produktetiketter | Color TFT-LCD |
| Panelsammensetning | LCM |
| Vedtak | 800×480 |
| Størrelsesforholdet | 16:9 (W:H) |
| Formfaktor | Flat Rectangle |
| Aktivt område | 154.08 (W) × 85.92 (H) mm (A.A) |
| Outline Dimension | 164.9 (W) × 100 (H) mm |
| Maks. Dybde | 3.5 mm |
| LC Familie | TN |
| polarizer | Transmissive |
| lysstyrke | 500 (Typ.) |
| Kontrastforhold | 500:1 (Typ.) |
| Innsynsvinkel | 70/70/50/70 (L/R/U/D) |
| Vise retning | 12 o'clock |
| Farger Beløp | 16.7M |
| Bakgrunnsbelysningstype | WLED |
| Grensesnitt Type | TTL |
| Grensesnittpinner | 40 Pins |
| Berørelsespanel | Without |
| Driftstemperatur. | -20 ~ 60 °C |
| Lagringstemperatur. | -30 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com er en spesialforråd distributør av CDTECH S070SWV95HG.
CDTECH S070SWV95HG er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For CDTECH S070SWV95HG pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av CDTECH S070SWV95HG eller andre CDTECH LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra CDTECH S070SWV95HG-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
CDTECH S070SWV95HG er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For CDTECH S070SWV95HG pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av CDTECH S070SWV95HG eller andre CDTECH LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra CDTECH S070SWV95HG-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
Relaterte nøkkelord for "S070SWV95HG"
- CDTECH S070SWV95HG
- S070SWV95HG datablad
- S070SWV95HG bilde
- S070SWV95HG pris
- S070SWV95HG distributør
