S043WQ07H-T

| Panelmodell | S043WQ07H-T |
|---|---|
| Panel merkevare | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| S043WQ07H-T pris | Forespørsel Pris og leveringstid |
| Visningsmodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 95.04×53.856 mm |
| Outline | 105.5×67.2×4.35 mm |
| Flate | |
| Kontrastforhold | 500:1 (Typ.) |
| Skjermfarger | 16.7M (8-bit) |
| Responstid | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Innsynsvinkel | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 5S2P WLED Without Driver |
| Signalgrensesnitt | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Inngangsspenning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en spesialforråd distributør av CDTECH S043WQ07H-T.
CDTECH S043WQ07H-T er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For CDTECH S043WQ07H-T pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av CDTECH S043WQ07H-T eller andre CDTECH LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra CDTECH S043WQ07H-T-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
CDTECH S043WQ07H-T er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For CDTECH S043WQ07H-T pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av CDTECH S043WQ07H-T eller andre CDTECH LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra CDTECH S043WQ07H-T-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
Relaterte nøkkelord for "S043WQ07H-T"
- CDTECH S043WQ07H-T
- S043WQ07H-T datablad
- S043WQ07H-T bilde
- S043WQ07H-T pris
- S043WQ07H-T distributør

