S043PWQ02NG

| Panelmodell | S043PWQ02NG |
|---|---|
| Panel merkevare | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| S043PWQ02NG pris | Forespørsel Pris og leveringstid |
| Systemkategori | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Serie | S043PWQ |
| Nøkkelord Desc. | 4.3", 480*272, 350nits, 40pins, RGB Interface, TFT-LCD dispIay module |
| Produktklasse | Graphic LCD Display |
| Produktetiketter | Color TFT-LCD |
| Panelsammensetning | LCM |
| Vedtak | 480×272 |
| Størrelsesforholdet | 16:9 (W:H) |
| Formfaktor | Flat Rectangle |
| Aktivt område | 95.04 (W) × 53.86 (H) mm (A.A) |
| Outline Dimension | 105.5 (W) × 67.2 (H) mm |
| Maks. Dybde | 3.15 mm |
| LC Familie | TN |
| polarizer | Transmissive |
| lysstyrke | 350 (Typ.) |
| Kontrastforhold | 350:1 (Typ.) |
| Innsynsvinkel | 65/65/55/65 (L/R/U/D) |
| Vise retning | 12 o'clock |
| Farger Beløp | 16.7M |
| Bakgrunnsbelysningstype | WLED |
| Grensesnitt Type | TTL |
| Grensesnittpinner | 40 Pins |
| Berørelsespanel | Without |
| Driftstemperatur. | -20 ~ 70 °C |
| Lagringstemperatur. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com er en spesialforråd distributør av CDTECH S043PWQ02NG.
CDTECH S043PWQ02NG er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For CDTECH S043PWQ02NG pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av CDTECH S043PWQ02NG eller andre CDTECH LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra CDTECH S043PWQ02NG-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
CDTECH S043PWQ02NG er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For CDTECH S043PWQ02NG pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av CDTECH S043PWQ02NG eller andre CDTECH LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra CDTECH S043PWQ02NG-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
Relaterte nøkkelord for "S043PWQ02NG"
- CDTECH S043PWQ02NG
- S043PWQ02NG datablad
- S043PWQ02NG bilde
- S043PWQ02NG pris
- S043PWQ02NG distributør
