LQ042T5DZ01A

| Panelmodell | LQ042T5DZ01A |
|---|---|
| Panel merkevare | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4.2 inch, 480×272 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LQ042T5DZ01A pris | Forespørsel Pris og leveringstid |
| Visningsmodus | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 92.88×52.632 mm |
| Flate | |
| Kontrastforhold | |
| Skjermfarger | 262K (6-bit) |
| Responstid | |
| Innsynsvinkel | |
| Lampetype | WLED |
| Signalgrensesnitt | CMOS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com er en spesialforråd distributør av SHARP LQ042T5DZ01A.
SHARP LQ042T5DZ01A er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For SHARP LQ042T5DZ01A pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av SHARP LQ042T5DZ01A eller andre SHARP LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra SHARP LQ042T5DZ01A-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ042T5DZ01A er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For SHARP LQ042T5DZ01A pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av SHARP LQ042T5DZ01A eller andre SHARP LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra SHARP LQ042T5DZ01A-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
Relaterte nøkkelord for "LQ042T5DZ01A"
- SHARP LQ042T5DZ01A
- LQ042T5DZ01A datablad
- LQ042T5DZ01A bilde
- LQ042T5DZ01A pris
- LQ042T5DZ01A distributør
