LM201WE3-TLH3
| Panelmodell | LM201WE3-TLH3 |
|---|---|
| Panel merkevare | LG Semicon |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,20.1 inch, 1680×1050 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LM201WE3-TLH3 pris | Forespørsel Pris og leveringstid |
| Visningsmodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 433.44×270.9 mm |
| Outline | 459.4×296.5 mm |
| Flate | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrastforhold | 1000:1 (Typ.) |
| Skjermfarger | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Responstid | 1.1/3.9 (Typ.)(Tr/Td) |
| Innsynsvinkel | 80/80/75/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Signalgrensesnitt | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Inngangsspenning | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en spesialforråd distributør av LG Semicon LM201WE3-TLH3.
LG Semicon LM201WE3-TLH3 er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For LG Semicon LM201WE3-TLH3 pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av LG Semicon LM201WE3-TLH3 eller andre LG Semicon LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra LG Semicon LM201WE3-TLH3-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
LG Semicon LM201WE3-TLH3 er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For LG Semicon LM201WE3-TLH3 pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av LG Semicon LM201WE3-TLH3 eller andre LG Semicon LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra LG Semicon LM201WE3-TLH3-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
Relaterte nøkkelord for "LM201WE3-TLH3"
- LG Semicon LM201WE3-TLH3
- LM201WE3-TLH3 datablad
- LM201WE3-TLH3 bilde
- LM201WE3-TLH3 pris
- LM201WE3-TLH3 distributør

