ET041HD01-O
| Panelmodell | ET041HD01-O |
|---|---|
| Panel merkevare | Eurotech |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4.1 inch, 1200×800 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| ET041HD01-O pris | Forespørsel Pris og leveringstid |
| Systemkategori | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Nøkkelord Desc. | 4.1 inch, 1200*720, 40pins, 350nits, MIPI interface, TFT module |
| Produktklasse | Graphic LCD Display |
| Produktetiketter | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD, IPS LCD |
| Panelsammensetning | LCM |
| Vedtak | 1200×800 |
| Størrelsesforholdet | 15:9 (W:H) |
| Formfaktor | Flat Rectangle |
| Aktivt område | 90 (W) × 54 (H) mm (A.A) |
| Outline Dimension | 91.4 (W) × 59.2 (H) mm |
| Maks. Dybde | 1.1 mm |
| LC Familie | IPS Family |
| polarizer | Transmissive |
| lysstyrke | 350 (Typ.) |
| Kontrastforhold | 900:1 (Typ.) |
| Innsynsvinkel | 85/85/85/85 (L/R/U/D) |
| Vise retning | Symmetry |
| Farger Beløp | 16.7M |
| Bakgrunnsbelysningstype | WLED |
| Grensesnitt Type | MIPI |
| Grensesnittpinner | 40 Pins |
| Berørelsespanel | Without |
| Driftstemperatur. | -20 ~ 70 °C |
| Lagringstemperatur. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com er en spesialforråd distributør av Eurotech ET041HD01-O.
Eurotech ET041HD01-O er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For Eurotech ET041HD01-O pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av Eurotech ET041HD01-O eller andre Eurotech LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra Eurotech ET041HD01-O-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
Eurotech ET041HD01-O er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For Eurotech ET041HD01-O pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av Eurotech ET041HD01-O eller andre Eurotech LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra Eurotech ET041HD01-O-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
Relaterte nøkkelord for "ET041HD01-O"
- Eurotech ET041HD01-O
- ET041HD01-O datablad
- ET041HD01-O bilde
- ET041HD01-O pris
- ET041HD01-O distributør
