ET035HV05-V
| Panelmodell | ET035HV05-V |
|---|---|
| Panel merkevare | Eurotech |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×480 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| ET035HV05-V pris | Forespørsel Pris og leveringstid |
| Systemkategori | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Nøkkelord Desc. | 3.5 inch, 320*480, 40pins, 350nits, 16bit RGB inferface, TFT Module |
| Produktklasse | Graphic LCD Display |
| Produktetiketter | Color TFT-LCD, IPS LCD |
| Panelsammensetning | LCM |
| Vedtak | 320×480 |
| Formfaktor | Flat Rectangle |
| Aktivt område | 48.96 (W) × 73.44 (H) mm (A.A) |
| Outline Dimension | 54.5 (W) × 83 (H) mm |
| Maks. Dybde | 2.1 mm |
| LC Familie | IPS Family |
| polarizer | Transmissive |
| lysstyrke | 350 (Typ.) |
| Kontrastforhold | 700:1 (Typ.) |
| Innsynsvinkel | 80/80/80/80 (L/R/U/D) |
| Vise retning | 12 o'clock |
| Farger Beløp | 262K |
| Bakgrunnsbelysningstype | WLED |
| Grensesnitt Type | CPU |
| Grensesnittpinner | 40 Pins |
| Berørelsespanel | Without |
| Driftstemperatur. | -20 ~ 70 °C |
| Lagringstemperatur. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com er en spesialforråd distributør av Eurotech ET035HV05-V.
Eurotech ET035HV05-V er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For Eurotech ET035HV05-V pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av Eurotech ET035HV05-V eller andre Eurotech LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra Eurotech ET035HV05-V-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
Eurotech ET035HV05-V er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For Eurotech ET035HV05-V pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av Eurotech ET035HV05-V eller andre Eurotech LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra Eurotech ET035HV05-V-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
Relaterte nøkkelord for "ET035HV05-V"
- Eurotech ET035HV05-V
- ET035HV05-V datablad
- ET035HV05-V bilde
- ET035HV05-V pris
- ET035HV05-V distributør
