CNK12864-13039A2
| Panelmodell | CNK12864-13039A2 |
|---|---|
| Panel merkevare | White Brand |
| descrition | STN-LCD ,2.6 inch, 128×64 |
| Panel Type | STN-LCD |
| CNK12864-13039A2 pris | Forespørsel Pris og leveringstid |
| Systemkategori | LCD/OLED/EPD Flat Panel > STN Graphic Display |
| Serie | CNK12864-13039 |
| Nøkkelord Desc. | 128*64 STN BLUE/Negative, Transmissive COG graphic lcd display module, 16pins |
| Produktklasse | Graphic LCD Display |
| Produktetiketter | STN LCD Graphic Module |
| Panelsammensetning | LCM |
| Vedtak | 128×64 |
| Formfaktor | Flat Rectangle |
| Aktivt område | 58.21 (W) × 28.13 (H) mm (A.A) |
| Visningsområde | 60 (W) × 30 (H) mm (V.A) |
| Outline Dimension | 80.5 (W) × 39.3 (H) mm |
| Maks. Dybde | 10 mm |
| polarizer | Transmissive |
| Fargemodus | Blue mode (Negative) |
| Vise retning | 6 o'clock |
| Farger Beløp | Monochrome |
| Kjøreplikt | 1/64 |
| Controller | ST7567 |
| Bonding Type | COG |
| Bakgrunnsbelysningstype | WLED |
| Grensesnitt Type | CPU |
| Grensesnittpinner | 16 Pins |
| Berørelsespanel | Without |
| Driftstemperatur. | -20 ~ 70 °C |
| Lagringstemperatur. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com er en spesialforråd distributør av White Brand CNK12864-13039A2.
White Brand CNK12864-13039A2 er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For White Brand CNK12864-13039A2 pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av White Brand CNK12864-13039A2 eller andre White Brand LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra White Brand CNK12864-13039A2-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
White Brand CNK12864-13039A2 er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For White Brand CNK12864-13039A2 pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av White Brand CNK12864-13039A2 eller andre White Brand LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra White Brand CNK12864-13039A2-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
Relaterte nøkkelord for "CNK12864-13039A2"
- White Brand CNK12864-13039A2
- CNK12864-13039A2 datablad
- CNK12864-13039A2 bilde
- CNK12864-13039A2 pris
- CNK12864-13039A2 distributør
