Oversikt
spesifikasjon
CLAA070ND36CW

CLAA070ND36CW Grunnleggende informasjon
| Panelmodell | CLAA070ND36CW |
|---|---|
| Panel merkevare | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAA070ND36CW pris | Forespørsel Pris og leveringstid |
| Driftstemperatur | -20 ~ 60 °C |
| Lager temperatur | -30 ~ 70 °C |
CLAA070ND36CW Mekaniske egenskaper
| Punktoppløsning | 1024(RGB)×600 (WSVGA) |
|---|---|
| Pixel-konfigurasjon | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Density | 169 PPI |
| Størrelsesforholdet | 17:10 (H:V) |
| Formfaktor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.050×0.150 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.150×0.150 mm (H×V) |
| Vekt | 101g (Typ.) |
| Flate | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktivt område | 153.6×90 mm (H×V) |
| Bezel Area | 156.4×92.8 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 165.75×105.39 mm (H×V) |
| Utsikt Dybde | 3.25±0.25 mm |
| Holes & Brackets | Without |
| Landskap eller portrett | Landscape type |
| Berørelsespanel | Without |
CLAA070ND36CW Optiske funksjoner
| Visningsmodus | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| lysstyrke | 600 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastforhold | 700 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Skjermfarge | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Color Gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Responstid | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Innsynsvinkel | 80/80/70/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Vise retning | 6 o'clock |
| Hvit farge Kromaticitet | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Hvit variasjon | 1.25/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| Sollys Lesbar | N |
CLAA070ND36CW Elektronikkfunksjon
| Vertikal frekvens | 60Hz |
|---|---|
| Omvendt skanning | Yes (U/D, L/R) |
| Total strømforbruk | 2.54/2.77W (Typ./Max.) |
CLAA070ND36CW Backlight System
| Lampestilling | Edge light type |
|---|---|
| Lampetype | WLED |
| Lampens levetid | 20K(Typ.) (Hours) |
| Lampespenning | 17.4±0.6V |
| Lampestrøm | 120mA (Typ.) |
| Lamper Strømforbruk | 2.09W (Typ.) |
| Grensesnitt Type | Included in panel signal interface |
| Lamp Driver Board | No |
CLAA070ND36CW Signalgrensesnitt
| Signalkategori | LVDS |
|---|---|
| Signalklasse | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
| Inngangsspenning for panel | 3.3/9.6/18/-6V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Inngangsstrøm for panel | 30/35/0.5/0.5mA (Typ.)(DIDD/AIDD/IGH/IGL) |
| Panel strømforbruk | 447/604mW (Typ./Max.) |
| Grensesnitt Type | FPC |
