AM-240240-013A
| Panelmodell | AM-240240-013A |
|---|---|
| Panel merkevare | White Brand |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,1.3 inch, 240×240 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| AM-240240-013A pris | Forespørsel Pris og leveringstid |
| Systemkategori | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Nøkkelord Desc. | 2.4 inch, 240x240, 8-bit MCU, 4-wire SPI, 24pins, 350nits, TFT-LCD module |
| Produktklasse | Graphic LCD Display |
| Produktetiketter | Color TFT-LCD |
| Panelsammensetning | LCM |
| Vedtak | 240×240 |
| Størrelsesforholdet | 1:1 (W:H) |
| Formfaktor | Flat Rectangle |
| Aktivt område | 23.4 (W) × 23.4 (H) mm (A.A) |
| Outline Dimension | 26.2 (W) × 29.22 (H) mm |
| Maks. Dybde | 1.9 mm |
| LC Familie | IPS Family |
| polarizer | Transmissive |
| lysstyrke | 350 (Typ.) |
| Kontrastforhold | 800:1 (Typ.) |
| Innsynsvinkel | 80/80/80/80 (L/R/U/D) |
| Vise retning | Symmetry |
| Farger Beløp | 262K |
| Bakgrunnsbelysningstype | WLED |
| Grensesnitt Type | CPU/SPI |
| Grensesnittpinner | 24 Pins |
| Berørelsespanel | Without |
| Driftstemperatur. | -20 ~ 70 °C |
| Lagringstemperatur. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com er en spesialforråd distributør av White Brand AM-240240-013A.
White Brand AM-240240-013A er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For White Brand AM-240240-013A pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av White Brand AM-240240-013A eller andre White Brand LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra White Brand AM-240240-013A-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
White Brand AM-240240-013A er nye & original lager tilgjengelig på LCD-Display.com, samme dag frakt med gratis fraktkostnad.
For White Brand AM-240240-013A pdf datablad eller detaljerte spesifikasjoner av White Brand AM-240240-013A eller andre White Brand LCD-skjermer, vær så snill å Send oss en e-post, vi vil gjerne gi en.
Be om et tilbud fra White Brand AM-240240-013A-distributør på LCD-Display.com. Send oss en e-post: info@LCDs-Display.com
Relaterte nøkkelord for "AM-240240-013A"
- White Brand AM-240240-013A
- AM-240240-013A datablad
- AM-240240-013A bilde
- AM-240240-013A pris
- AM-240240-013A distributør
